Forums

Help › Forums

Greek thread.

Fri, Jun 12 2020 4:52 PM (22 replies)
  • Yiannis1970
    3,261 Posts
    Sun, Dec 7 2014 2:37 AM

    Καλημέρα παιδιά. Δεν γνωρίζω αν η πλατφόρμα υποστηρίζει τη γλώσσα μας, αλλά, κάνω μια προσπάθεια. Μέσα στο συγκεκριμένο νήμα, μπορούμε να παραθέτουμε τις απόψεις μας για το παιχνίδι, να δίνουμε βοήθεια και να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας με τα λοιπά μέλη. Μπορούμε να μιλάμε για τα πάντα που αφορούν το παιχνίδι ώστε να βελτιώσουμε την απόδοσή μας.

     

    Παρακαλώ πολύ να είμαστε όλοι κόσμιοι, να αποφύγουμε τα Greeklish και φυσικά τις άσκοπες αντιπαραθέσεις ή κόντρες.

     

    Καλή αρχή!!

  • MichaelStroke
    2,066 Posts
    Mon, Dec 8 2014 6:34 AM

    Could've at least posted a picture of a delicious salad, Yian.  :)

  • sarak362336
    1,597 Posts
    Mon, Dec 8 2014 8:31 AM

    Του όλα τα ελληνικά σε μένα

  • LefterisGr
    26 Posts
    Mon, Dec 8 2014 9:23 AM

    οκ ενημερώθηκαν οι φίλοι μου οι Έλληνες 

     

  • borntobesting
    9,601 Posts
    Mon, Dec 8 2014 11:11 AM

    Πριν από μερικά χρόνια θα μπορούσε να ήταν σε θέση να διαβάσει τα περισσότερα από αυτό, αλλά τώρα. Αισθάνομαι ακριβώς όπως ένα άμυαλος γαλοπούλα.

     

  • Yiannis1970
    3,261 Posts
    Mon, Dec 8 2014 2:03 PM

    MichaelStroke:

    Could've at least posted a picture of a delicious salad, Yian.  :)

     

    LOL Michael!! Next time pal!!:)

     

  • Yiannis1970
    3,261 Posts
    Mon, Dec 8 2014 2:05 PM

    borntobesting:

    Πριν από μερικά χρόνια θα μπορούσε να ήταν σε θέση να διαβάσει τα περισσότερα από αυτό, αλλά τώρα. Αισθάνομαι ακριβώς όπως ένα άμυαλος γαλοπούλα.

     

    Δεν πειράζει...και μια καλή προσπάθεια είναι αρκετή!!

     

    Λευτέρη φίλε μου, σ' ευχαριστώ πολύ.

     

  • LefterisGr
    26 Posts
    Tue, Dec 9 2014 5:55 AM

    φίλε Γιάννη το μόνο πρόβλημα είναι ότι όταν γράφει κάποιος ενα μήνυμα εδώ δεν ποστάρετε αμέσως το μήνυμα αλλά πρέπει να περάσει από έλεγχο από το WGT 

    ενώ στο φόρουμ του κάθε  club δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο (ποστάρετε κατευθείαν)

     

  • Bonafide1970
    9 Posts
    Tue, Dec 9 2014 8:28 AM

    Μπράβο Γιάννη!

     

     

  • Yiannis1970
    3,261 Posts
    Wed, Dec 10 2014 2:32 PM

    Bonafide1970:

    Μπράβο Γιάννη!

     

    Ευχαριστώ φίλε μου!!

     

    Παιδιά, ενημερώνω πως έχει η κατάσταση με τα ποσταρίσματα...υπάρχει moderated κατάσταση στα πρώτα ποστ, δηλαδή, τα γράφουμε, εγκρίνονται και μετά τα βλέπουμε. Είναι σίγουρα σπαστικό και δεν βοηθάει στην αμεσότητα του διαλόγου. Το δεύτερο σπαστικό είναι ότι δεν γνωρίζουμε πόσα είναι αυτά τα αρχικά ποστ ώστε μετά να αρθεί ο περιορισμός. Υπολογίζω ότι είναι γύρω στα 20 ποστ. Θα δούμε...προς το παρόν και τα δικά μου moderated είναι. Θέλει λίγη υπομονή.

     

RSS